Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
a ja się pytam czy młodość i wykształcenie może zastąpić doświadczenie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ptys napisał:
Podobno w drugiej turze spotkają sie panowie Czyżyk i Urbaś.
Czyżyk Stefan - 2097 głosów Urbaś Krzysztof - 1689 głosów Pozostali kandydaci - 3299 głosów Proponuję zorganizować w niedzielę 28-11-2010 w GOK Niemce debatę z udziałem panów Urbasia i Czyżyka. Niech zaprezentują swoje programy i postarają się przekonać do siebie 3299 osoby do których także się zaliczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że pisze Pan to co mam nadzieje już wkrótce były Wójt Czyżyk każe napisać, pisze były bo dla waszych wiadomości wszystko co Pan Czyżyk zrobił to zrobił za pieniądze pochądzące z kredytów, na dzień dzisiejszy zadłużenie gminy jest największe w historii gminy, Wójt nie chciał korzystać ze środków z UE, a jak korzystał to w niewielkim stopniu, żeby tego było mało to pozwalniał wszystkie osoby z poprzedniej kadencji, które były odpowiedzialne za pozyskiwanie środków z UE, nie zatrudniając nowych, a dlaczego - bo nie chciało mu się sesji zwoływać celem zatwaierdzenia, omówienia projektu, lepiej korzystać ze środków własnych i kredytów. Wybudował latarnie do...... lasu,a zrobił to co kązdy przeciętny wójt by zrobił. Nic nadzwyczajnego, nam potrzeba wójta z haryzmną, który zmieni gminę,tchnie w nią życie, zmiany..itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję, aby spotkanie z udziałem dwóch kandydatów na wójta gminy Niemce odbyło się w Szkole Podstawowej w Dysie w najbliższą niedzielę tj.28.11.2010r. Niech Pan Czyżyk nie boi się "swojego" terenu i śmiało niech przedstawi swój program minn. co zamierza zrobić dla miejscowości Dys. Bo do tej pory został tylko zrobiony chodnik ,który już wymaga poprawy. Jednocześnie proszę o przedstawienie informacji co będzie zrobione z tym bajorem k/młyna. Podobno Gmina nie ma pieniędzy na jego oczyszczenie i zrobienie zalewiku z prawdziwego zdarzenia. Mamy wiele jeszcze potrzeb a nie tylko miejscowość Niemce, Jawidz itp.bliskie wójtowi. My mamy swojego kandydata na wójta- gospodarza od dziecka i chcielibyśmy by poprowadził gminę do nowoczesności. A pan Krocz - poplecznik Wójta obecnego niech się wykaże i poprze kandydata ze swojej wsi.Pozdrawiam i proszę o głosy dla nowego wójta gminy Niemce. Jednocześnie proszę Pana Czyżyka o przedstawienia zadłużenie gminy- na chwilę obecną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy miszkańcy chcieli zmian przed wyborami. A co się stało?! Stara kadra wraca i rządzić bedzie. Jeden robi byki w nazwie miejscowości Ródka ..., drugi nic nie robi a powinien już wnuki bawić. Są ludzie, którzy naprawdę chcą coś zrobić to poprostu się ich mnie widzi. Bo po co! Mieszkańcom wystarczy postawić wódkę i kiełbasę na zagrychę i wygrywasz. Tutaj jest taka polityka. Niestety. A szkoda bo miało być inaczej. Miało być lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Wszyscy mieszkańcy chcieli zmian przed wyborami. A co się stało?! Stara kadra wraca i rządzić bedzie. Jeden robi byki w nazwie miejscowości Ródka ..., drugi nic nie robi a powinien już wnuki bawić. Są ludzie, którzy naprawdę chcą coś zrobić to poprostu się ich nie widzi. Bo po co! Mieszkańcom wystarczy postawić wódkę i kiełbasę na zagrychę i wygrywasz. Tutaj jest taka polityka. Niestety. A szkoda bo miało być inaczej. Miało być lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Wszyscy miszkańcy chcieli zmian przed wyborami. A co się stało?! Stara kadra wraca i rządzić bedzie. Jeden robi byki w nazwie miejscowości Ródka ..., drugi nic nie robi a powinien już wnuki bawić. Są ludzie, którzy naprawdę chcą coś zrobić to poprostu się ich mnie widzi. Bo po co! Mieszkańcom wystarczy postawić wódkę i kiełbasę na zagrychę i wygrywasz. Tutaj jest taka polityka. Niestety. A szkoda bo miało być inaczej. Miało być lepiej...
Aż się nie chce mieszkać w tej gminie. Mieszkańcy gminy wybory przegrali już 21.11.2010 r. Osobiście głosowałam na Pana Golianka, wyglądało by na to, że jest wielkim przegranym ale on akurat wygrał spokój na 4 lata, bo kierować gminą z tak żenującym elektoratem, to porażka. Mocno się zastanawiam na kogo głosować w II turze i dochodzę do wniosku, że nawet "zabawa" w stawianie plusów nie rozstrzygnie mojego dylematu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław napisał:
proponuję, aby spotkanie z udziałem dwóch kandydatów na wójta gminy Niemce odbyło się w Szkole Podstawowej w Dysie w najbliższą niedzielę tj.28.11.2010r. Niech Pan Czyżyk nie boi się "swojego" terenu i śmiało niech przedstawi swój program minn. co zamierza zrobić dla miejscowości Dys. Bo do tej pory został tylko zrobiony chodnik ,który już wymaga poprawy. Jednocześnie proszę o przedstawienie informacji co będzie zrobione z tym bajorem k/młyna. Podobno Gmina nie ma pieniędzy na jego oczyszczenie i zrobienie zalewiku z prawdziwego zdarzenia. Mamy wiele jeszcze potrzeb a nie tylko miejscowość Niemce, Jawidz itp.bliskie wójtowi. My mamy swojego kandydata na wójta- gospodarza od dziecka i chcielibyśmy by poprowadził gminę do nowoczesności. A pan Krocz - poplecznik Wójta obecnego niech się wykaże i poprze kandydata ze swojej wsi.Pozdrawiam i proszę o głosy dla nowego wójta gminy Niemce. Jednocześnie proszę Pana Czyżyka o przedstawienia zadłużenie gminy- na chwilę obecną.
Można spotkanie z kandydatami zorganizować w Ciecierzynie, Nasutowie (w Domu Ludowym zawłaszczonym na sklep) lub Krasieninie. Są to miejscowości neutralne biorąc pod uwagę miejsce zamieszkania p. Urbasia i p. Czyżyka. Chętnie pojadę na takie spotkanie. Uważam, że możliwość zadania pytań kandydatom (także na temat zadłużenia gminy)na tydzień przed rozstrzygnięciem wyboru wójta Gminy Niemce jest ze wszech miar pożądane. Chętnie także bym widział na takim spotkaniu pozostałych sześciu kandydujących na urząd wójta celem wysłuchania ich opinii o obu kandydatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Można spotkanie z kandydatami zorganizować w Ciecierzynie, Nasutowie (w Domu Ludowym zawłaszczonym na sklep) lub Krasieninie. Są to miejscowości neutralne biorąc pod uwagę miejsce zamieszkania p. Urbasia i p. Czyżyka. Chętnie pojadę na takie spotkanie. Uważam, że możliwość zadania pytań kandydatom (także na temat zadłużenia gminy)na tydzień przed rozstrzygnięciem wyboru wójta Gminy Niemce jest ze wszech miar pożądane. Chętnie także bym widział na takim spotkaniu pozostałych sześciu kandydujących na urząd wójta celem wysłuchania ich opinii o obu kandydatach.
Takie spotkanie można również zorganizować w Jakubowicach, w remizie strażackiej, którą pan Czyżyk wynajął za śmieszne pieniądze i która ulega totalnej dewastacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław napisał:
proponuję, aby spotkanie z udziałem dwóch kandydatów na wójta gminy Niemce odbyło się w Szkole Podstawowej w Dysie w najbliższą niedzielę tj.28.11.2010r. Niech Pan Czyżyk nie boi się "swojego" terenu i śmiało niech przedstawi swój program minn. co zamierza zrobić dla miejscowości Dys. Bo do tej pory został tylko zrobiony chodnik ,który już wymaga poprawy. Jednocześnie proszę o przedstawienie informacji co będzie zrobione z tym bajorem k/młyna. Podobno Gmina nie ma pieniędzy na jego oczyszczenie i zrobienie zalewiku z prawdziwego zdarzenia. Mamy wiele jeszcze potrzeb a nie tylko miejscowość Niemce, Jawidz itp.bliskie wójtowi. My mamy swojego kandydata na wójta- gospodarza od dziecka i chcielibyśmy by poprowadził gminę do nowoczesności. A pan Krocz - poplecznik Wójta obecnego niech się wykaże i poprze kandydata ze swojej wsi.Pozdrawiam i proszę o głosy dla nowego wójta gminy Niemce. Jednocześnie proszę Pana Czyżyka o przedstawienia zadłużenie gminy- na chwilę obecną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem na panią Pisarek i szkoda, że odpadła. W drugiej turze poprę Pana Czyżyka i mam nadzieję, że "Ródka' też go poprze, a nie analfabetę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław napisał:
proponuję, aby spotkanie z udziałem dwóch kandydatów na wójta gminy Niemce odbyło się w Szkole Podstawowej w Dysie w najbliższą niedzielę tj.28.11.2010r. Niech Pan Czyżyk nie boi się "swojego" terenu i śmiało niech przedstawi swój program minn. co zamierza zrobić dla miejscowości Dys. Bo do tej pory został tylko zrobiony chodnik ,który już wymaga poprawy. Jednocześnie proszę o przedstawienie informacji co będzie zrobione z tym bajorem k/młyna. Podobno Gmina nie ma pieniędzy na jego oczyszczenie i zrobienie zalewiku z prawdziwego zdarzenia. Mamy wiele jeszcze potrzeb a nie tylko miejscowość Niemce, Jawidz itp.bliskie wójtowi. My mamy swojego kandydata na wójta- gospodarza od dziecka i chcielibyśmy by poprowadził gminę do nowoczesności. A pan Krocz - poplecznik Wójta obecnego niech się wykaże i poprze kandydata ze swojej wsi.Pozdrawiam i proszę o głosy dla nowego wójta gminy Niemce. Jednocześnie proszę Pana Czyżyka o przedstawienia zadłużenie gminy- na chwilę obecną.
Znajomość geografii Gminy Niemce porażająca. Jawidz to nie jest miejscowość na terenie Naszej Gminy. Widać jaki elektorat głosuje na p. Urbasia. Ale cóż - jaki elektorat taki kandydat... (sławetna Ródka) tak poza tym to chyba p. Urbaś dostał się do Rady Powiatu. Jeżeli zostanie Wójtem (co mam nadzieję nie nastąpi) to co powie ludziom z Gminy Wólka którzy głosowali na niego. Podejrzewam, że wypnie się na wyborców. Ja na ich miejscu czułbym się oszukany. W ogóle co to za startowanie do dwóch "instytucji". Albo chcę być wójtem albo radnym a nie zostawianie sobie "wyjścia awaryjnego". Siedź sobie Panie Urbaś w tym zapyziałym powiecie, bierz dietę i przytakuj Pikuli gdy ten buduje sobie drogi powiatowe na swoim terenie bo do niczego innego nie jesteś Pan zdolny. Po prostu brakuje Panu jaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dys to nie pępek świata. My potrzebujemy wójta dla wszystkich wsi gminy. Dlatego apeluję głosujmy na Pana Czyżyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ó napisał:
Dys to nie pępek świata. My potrzebujemy wójta dla wszystkich wsi gminy. Dlatego apeluję głosujmy na Pana Czyżyka.
Popieram, Pan Stefan Czyżyk na wójta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy gminy Niemce to nie 30 ha kapusty i buraków, ktore tak pięknie dogląda pan Urbaś, dla którego RÓDKA, pisana jest przez "Ó", analfabetów nam nie potrzeba u władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wolicie człowieka, który ma postawione zarzuty i przeciwko któremu toczy się sprawa w sądzie oraz którego wiek kwalifikuje go do siedzenia w domu i pobierania należnej emerytury, a nie sprawowania tak odpowiedzialnej funkcji to tylko pogratulować wspaniałego wyboru. Jeśli Czyżyk wygra wybory to będzie to już na pewno jego ostatnia kadencja więc nie będzie mu zależało na jakichkolwiek inwestycjach, będzie to czas bezpowrotnie dla gminy stracony, a p. Czyżyk będzie się śmiał z wyborców, którzy o 4 lata przedłużyli mu pobieranie ogromnych pieniędzy (emerytura + pobory ponad 12 tys.).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Piotr' timestamp='1290519238' post='387662'] Jeśli wolicie człowieka, który ma postawione zarzuty i przeciwko któremu toczy się sprawa w sądzie oraz którego wiek kwalifikuje go do siedzenia w domu i pobierania należnej emerytury, a nie sprawowania tak odpowiedzialnej funkcji to tylko pogratulować wspaniałego wyboru. Jeśli Czyżyk wygra wybory to będzie to już na pewno jego ostatnia kadencja więc nie będzie mu zależało na jakichkolwiek inwestycjach, będzie to czas bezpowrotnie dla gminy stracony, a p. Czyżyk będzie się śmiał z wyborców, którzy o 4 lata przedłużyli mu pobieranie ogromnych pieniędzy (emerytura + pobory ponad 12 tys.). [/quot Zgadza się t facet ma już blisko 70 i on jeszcze chce rządzić taką Gminą powinien już dawno sobie siedzieć w foteliku przed telewizorem i wnuki bawić , taki człowiek blisko 70 to już nie potrafi podejmować trafnych decyzji, Wójt z zarzutami prokuratorskimi ,dobre sobie.:).Czy naprawdę nie było innych.????? młodszych z doświadczeniem. Ja osobiście głosowałem na P.Karwickiego. Ale tak jak ktoś wspomniał wyżej jak zostanie wójtem to będzie się śmiał w żywe oczy wyborcom. bo co takiemu już zostało..???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ó napisał:
Dys to nie pępek świata. My potrzebujemy wójta dla wszystkich wsi gminy. Dlatego apeluję głosujmy na Pana Czyżyka.
Ja zauważyłem, że przez ostatnie cztery lata Niemce były pępkiem świata (droga z chodnikiem budowana nawet w pole gdzie nikt nie mieszka - ale sąsiedzi mają teraz działki z super dojazdem). Podejrzewam, ze jesteś z Niemiec i taki stan rzeczy by Ci odpowiadał nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łasica napisał:
Popieram, Pan Stefan Czyżyk na wójta!
Łasica, mam nadzieję że jesteś chociaż ładna - bo rozsądku nie masz za wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...